KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10605444
nr 1060 5444
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Blandteknik, Uno Stallarholm (1894-1974), Porträtt av hans syster, signerad, 60x40
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:15:45
29/9 18:48:47
100 kr
3/10 18:09:09
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm